Укр
Рус

Код товару: AR_3017774
Орбітальна ексцентрикова машина шліфувальна Зеніт ЗШО-600 2П Профі є напівпрофесійним електроінструментом, призначеним для відкритих плоских поверхонь дерев'яних, пластикових і металевих деталей, зокрема ґрунтовим і лакофарбовим покриттям, а також зі слідами корозії металу. Однією із важливих переваг орбітальної шліфмашини ЗШО-600 2П є можливість зміни та використання шліфкругів діаметром 125 зі 150 мм, якими комплектується цей виріб. У пропонованій моделі передбачено регулювання швидкості (частоти коливань) для встановлення оптимального режиму за допомогою регулятора розміщеного на пусковій кнопці.
Переваги:
| Тип | вібраційні |
| Призначення | професійні |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для труб |
| Регулювання обертів | плавне регулювання |
| Особливості | пилозахист, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка |
| Комплектація | Пилозбірник, шліфувальна машина, додаткова рукоятка, документація |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 13000 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 107 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00