Укр
Рус

Код товару: AR_3017770
ЗУШ-125/900 М Профі — це надійна болгарка з ергономічним компактним корпусом для будівельних і ремонтних робіт, що має малу вагу та компактні розміри. Передня ручка може бути встановлена в одній із двох позицій. Корпус болгарки виготовлений із міцного пластику. Надійність і зручність роботи цією моделлю потішить будь-якого користувача, як новачка, так і майстра. Інструмент належить до напівпрофесійної серії та має високу якість вузлів і деталей.
Риси:
| Тип | болгарки (КШМ) |
| Призначення | професійні |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для труб |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Особливості | захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.2 мм |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 11000 об/хв |
| Також (пошук) | болгарка, КШМ |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 594 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00