Укр
Рус

Код товару: AR_3017818
Акумуляторний шуруповерт Зеніт Профі ЗПША-12/20 DFR — компактний і надійний інструмент для широкого спектру монтажних та ремонтних робіт. Він оснащений 12V літій-іонним акумулятором, що забезпечує достатню потужність та тривалий час роботи.
Завдяки функції DFR (швидкознімний патрон), ви можете швидко змінювати насадки, що підвищує зручність і швидкість роботи.
Ергономічний дизайн і легка вага роблять цей шуруповерт зручним для тривалого використання, а регульована швидкість дозволяє легко адаптуватися до різних матеріалів та завдань.
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач, знімний патрон |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 25 Нм |
| Режимів крутного моменту | 25 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність акумулятору | 2 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, двостороння біта, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, біта, документація |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-350, 0-1500 об/хв |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 739 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00