Укр
Рус

Код товару: AR_3025168
Ardesto – бренд якісної та надійної побутової техніки, кліматичного обладнання, посуду та аксесуарів для дому.
Спільна робота з передовими центрами розробки дозволила реалізувати найінноваційніші та сміливіші тенденції у світі промислового та побутового дизайну. Продукція Ardesto доповнить та гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Виробничі потужності розташовані в Європі, Туреччині та Китаї. Оснащення заводів відповідає світовим стандартам, а вся продукція Ardesto проходить суворий контроль якості та сертифікована за європейськими та українськими стандартами.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Black Mars |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | Pfluon |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота борту | 4.8 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 28 х 5.3 см |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Товщина стінок | 2.5 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 291 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00