Укр
Рус

Код товару: AR_3025150
Сковорідка Ardesto Gemini Gourmet Anzio — це надійний кухонний інструмент, який забезпечує якісне та рівномірне приготування страв.
Основні характеристики:
Ця сковорідка підходить для приготування різних страв з мінімальною кількістю олії або жиру, забезпечуючи рівномірне прогрівання та легке очищення після використання.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Gemini Gourmet |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт, бакеліт з покриттям soft-touch |
| Тип внутрішнього покриття | Marble |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 840 г |
| Висота борту | 6.5 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Товщина дна | 3.8 мм |
| Товщина стінок | 3.6 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
903 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00