Укр
Рус

Код товару: AR_3025232
Серія ODIN від MasterPro – це ідеальне поєднання традиційної міцності чавуну з інноваційними технологіями та елегантним дизайном.
Вироби цієї серії створені зі спеціального сплаву чавуну, який легший на 50%, що забезпечує зручність у використанні без втрати характерних властивостей, таких як відмінне утримання тепла і рівномірний нагрів.
Особливою рисою серії ODIN є стильні дерев’яні ручки, які не лише додають сковородам вишуканого вигляду, але й забезпечують комфортне користування, захищаючи від перегріву. Кожна сковорода має покриття CERA+, яке гарантує виняткову антипригарність та легкість у догляді. Ці сковороди сумісні з усіма типами плит, включаючи індукційні, що робить їх універсальними інструментами на будь-якій кухні.
Стильний дизайн і функціональність серії ODIN роблять її незамінною для тих, хто цінує якість та естетику в кожній деталі.
| Тип сковороди | гриль |
| Серія | Odin |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | чавун |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип внутрішнього покриття | Cera+ |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Висота борту | 5 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | ергономічна ручка, дві ручки |
| Розміри | ø 28 х 5 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 700 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00