Укр
Рус

Код товару: AR_3025208
Сковорода Resto Vega – це стильна та зручна кухонна посудина, яка стане незамінним помічником у приготуванні ваших улюблених страв. Її сучасний дизайн і високоякісні матеріали гарантують тривалий термін служби та збереження смакових якостей їжі.
Основні переваги:
Характеристики:
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Vega |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота борту | 5.3 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 24 х 4.7 см |
| Товщина дна | 2.2 мм |
| Товщина стінок | 2.2 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 891 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00