Укр
Рус

Код товару: AR_3025254
Сковорода для млинців Tefal Halo – вибір для здорового способу життя! Має ідеальну форму що сприяє неймовірному ковзанню - для приготування корисних та оригінальних млинців і панкейків. Виготовлена з 100% переробленого алюмінію, вона зменшує вплив на навколишнє середовище та забезпечує всю зручність, яку ви цінуєте у Tefal: довговічне антипригарне покриття всередині й зовні, сучасну індукційну технологію для швидкого та рівномірного нагрівання, а також індикатор нагріву Thermo-Signal™ для ідеального обсмажування. До того ж, ця сковорода виготовлена у Франції з бездоганною майстерністю та найвищою увагою до деталей.
Антипригарне покриття Titanium
Міцне антипригарне покриття Tefal забезпечує ідеальне ковзання день за днем - для легкого та корисного приготування без зайвого жиру.
Корпус із переробленого алюмінію
100% перероблений алюмінієвий корпус скорочує викиди CO2 на 90% у порівнянні з первинним алюмінієм.
Здорове та смачне приготування
Покращена технологія Thermo-Signal™ змінює колір на червоний, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку приготування.
Покращена індукція
Основа Thermo-Fusion™ швидко нагрівається та рівномірно розподіляє тепло. Підходить для газових, електричних, склокерамічних та індукційних плит.
Антипригарне покриття всередині й зовні
Високоефективне антипригарне покриття з обох сторін забезпечує легке очищення та зручне приготування.
Оптимальна форма
Легке ковзання для приготування корисних і креативних млинців та панкейків.
Зроблено у Франції
Продукція, створена з високоякісних матеріалів і розроблена з увагою до деталей, що гарантує відмінну якість французького виробництва.
| Тип сковороди | для млинців |
| Серія | Halo |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 25 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 810 г |
| Висота борту | 2 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | індикатор нагріву |
| Розміри | ø 25 х 2 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00