Укр
Рус

Код товару: AR_3025155
Tefal Simply Clean для млинців 25 см (B5671053) — це спеціалізована сковорода для приготування млинців з антипригарним покриттям і технологією Thermo-Spot, яка показує ідеальну температуру для початку приготування.
Основні характеристики:Завдяки низьким бортикам і рівномірному нагріванню, ця сковорода ідеальна для приготування тонких млинців, омлетів та інших страв. Антипригарне покриття забезпечує легке перевертання та приготування без пригорання.
| Тип сковороди | для млинців |
| Серія | Simply Clean |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 25 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт, бакеліт з покриттям soft-touch |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.453 кг |
| Висота борту | 1.94 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, індикатор нагріву |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
845 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00