Укр
Рус

Код товару: AR_3025403
Сотейник з кришкою Tefal Halo – ідеальний вибір для тушкування, обсмажування та приготування різноманітних страв в одному глибокому посуді! Виготовлений з 100% переробленого алюмінію, він зменшує вплив на навколишнє середовище та забезпечує всю зручність, яку ви цінуєте у Tefal: довговічне антипригарне покриття всередині й зовні, сучасну індукційну технологію для швидкого та рівномірного нагрівання, а також індикатор нагріву Thermo-Signal™ для ідеального обсмажування. До того ж, цей сотейник виготовлений у Франції з бездоганною майстерністю та найвищою увагою до деталей.
| Серія | Halo |
| Форма | кругла |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло, метал |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Діаметр | 24 см |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 1.67 кг |
| Висота борту | 7.4 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | багатошарове дно, отвір на кришці для відводу пари, ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 085 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00