Укр
Рус

Код товару: AR_3024583
Спальний мішок Кемпінг Scout (4823082700370) - це найкраще рішення для літнього відпочинку. Його основа виконана з поліестеру з високою стійкістю до проникнення вологи, внутрішня поверхня дихаюча, чудово виводить вологу на поверхню тканини, зберігаючи ідеальний температурний режим всередині виробу. Наповнювач Hollow Fibre дозволяє використовувати спальник з комфортом при температурі + 9 ° С. Спальний мішок Кемпінг Scout має невелику вагу, компактний, а завдяки упаковці у вигляді компресійного мішка, його можна використовувати в піших туристичний походах і транспортувати в якості ручної поклажи.
| Вид | ковдра |
| Підходить для | дорослих |
| Сезон | весна - осінь |
| Блискавка | двостороння |
| Наповнювач | холофайбер |
| Температура комфорта | +9 °C |
| Довжина | 190 см |
| Вага | 850 г |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній матеріал | поліестер 170T |
| Діаметр (згорнутий) | 19 см |
| Зовнішній матеріал | полієстер 170T |
| Розмір | 190 х 75 мм |
| Температура мінімальна | 0 °C |
| Температура максимальна | +15 °C |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | 0/+9/+15 |
| Ширина | 75 см |
| Ширина (згорнутий) | 39 см |
| Щільність утеплювача | 200 г/м2 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 091 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00