Укр
Рус

Код товару: AR_3024581
Спальний мішок - Emotion L (від +10 до -18) X-TREME
Спальні мішки від X-TREME - це гарантія високої якості продукту та комфортного відпочинку. Серія спальних мішків X-TREME виготовлена у популярній конструкції «ковдра з капюшоном» та буде найбільш комфортною у використанні за температури +3°С для жінок та -2°С для чоловіків. За потреби спальний мішок повністю розстібається та стає ковдрою. Чудово підійде людям зі зростом до 195 см. Внутрішній наповнювач IsoHole 8S з ідеально підібраною кількістю шарів та щільністю надійно утримує тепло і при цьому пропускає повітря, легко відновлює форму після стискання.
Призначення
| Вид | кокон |
| Підходить для | дорослих |
| Сезон | зима |
| Блискавка | права |
| Наповнювач | IsoHole 8S |
| Температура комфорта | +10 °C |
| Додатково | капюшон, можливість з'єднати два спальника, компресійний чохол |
| Довжина | 220 см |
| Вага | 1.08 кг |
| Колір | помаранчевий |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній матеріал | полієстер 190T |
| Особливості | з капюшоном, співз'єднані |
| Розмір | 220 х 85 см |
| Температура екстриму | -18 °C |
| Температура мінімальна | -2 °C |
| Температура максимальна | +10 °C |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -18/0/+10 |
| Ширина | 85 см |
| Щільність утеплювача | 140 г/м2 |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 834 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00