Укр
Рус

Код товару: AR_3017278
Світлодіодний світильник Delux TL02S призначений для основного або акцентного освітлення магазинів, ресторанів, барів, житлових приміщень, виставкових залів, офісів, автосалонів.
| Стиль | хай-тек |
| Призначення | для коридору, для холу, для бару, для спальні, для передпокою, для кухні, для кафе та ресторану, для офісу, для магазину, для вітальні |
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Лампа в комплекті | є |
| Кількість ламп | 1 |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Колір основи/корпусу | білий |
| Колір плафона | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 см |
| Виступ | 13.8 см |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колірна температура | 4000 К |
| Матеріал основи/корпусу | алюміній |
| Матеріал плафона | алюміній |
| Світловий потік | 800 Лм |
| Ширина | 13.8 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
395 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00