Укр
Рус

Код товару: AR_3019582
Стяжки нейлонові Voltronic (21149) являють собою універсальний інструмент, який знаходить застосування в різних областях. Будь то організація кабелів на робочому місці, кріплення предметів у побуті або використання в промисловості, ці стяжки забезпечують надійне та міцне з`єднання.
Характеристики:
Стяжки нейлонові 2,5х150 мм можуть бути використані в різних сферах:
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 2.5 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | зелений |
| Кількість в упаковці | 1000 шт |
| Матеріал | нейлон |
| Розміри | 2.5 х 150 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
337 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00