Укр
Рус

Код товару: AR_3021033
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Кількість стрижнів/трубок | 24 |
| Висота | 91 см |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3.1 кг |
| Розміри в розкладеному вигляді | 174 х 57 х 91 см |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 882 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00