Укр
Рус


Код товару: AR_3006166
EUROLAMP LED/ROLL-5m/RGB(60)(5) SMD5050 5 м - розумна світлодіодна стрічка використовується для декоративного освітлення та підсвічування деталей інтер'єру.
Завдяки багаторежимному управлінню світловими ефектами створює яскравий настрій для дружньої вечірки, п'ятничного вечора або романтичного перегляду кіно.
| Тип стрічки | побутова |
| Енергоспоживання | 12 Вт/м |
| Світловий потік | 980 лм |
| Кольорова температура | 2700 - 6500 K |
| Колір світіння | RGB |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга живлення | 24 В |
| Інтерфейси і протоколи | Wi-Fi, Tuya Smart Home |
| Довжина стрічки | 5 м |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення в комплекті | є |
| Діапазон робочих температур | -20…+40 °C |
| Джерело живлення | від мережі |
| Кількість світлодіодів | 60 шт/м |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Особливості | самоклейна світлодіодна RGB стрічка |
| Ресурс роботи | 30000 г |
| Роз'єм підключення | 4-pin |
| Тип світлодіодів | SMD 5050 |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
946 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00