Укр
Рус












Код товару: AR_3006163
Tapo L920-5 Розумна багатобарвна світлодіодна Wi-Fi стрічка.
| Тип стрічки | вологозахищена |
| Енергоспоживання | 20.5 Вт/м |
| Світловий потік | 550 лм |
| Кольорова температура | 16500 K |
| Колір світіння | RGB |
| Клас захисту | IP44 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Інтерфейси і протоколи | Wi-Fi |
| Довжина стрічки | 5 м |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення в комплекті | є |
| Діапазон робочих температур | -15 +40 °C |
| Джерело живлення | від мережі |
| Кількість світлодіодів | 30шт/метр |
| Кут розсіювання | 115 ° |
| Особливості | вбудований пульт управління, RGB (вибір кольору), Програма на Android, Програма на iOS, Apple Home, Amazon Alexa, Google Асистент |
| Ресурс роботи | 50 000 г |
| Роз'єм підключення | 4-pin |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 853 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00