Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-12 12W білий - фото 1
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-12 12W білий - фото 2
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-12 12W білий - фото 3
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-12 12W білий - фото 4
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-12 12W білий
Код товару: RO_2271255
Про товар
Бренд: HOROZ ELECTRIC Потужність (Вт): 12 Напруга мережі: 165-265 Світловий потік (Lm): 960 lm Колірна температура: 3000К,6500К Ступінь захисту IP: IP 20 Колір основи: Білий Врізний отвір: 50-105мм Термін експлуатації: 30 000 г. Розміри (ДхШхВ): 120мм х 25мм Тип світлодіодів: SMD LED Гарантія: 24 місяці на електричну частину Кількість в упаковці: 1 шт.
Характеристики
Бренд
Horoz Electric
Потужність
12 Вт