Укр
Рус

Код товару: AR_3024118
Аварійний світильник ТМ Delux REL-108 знайде широке застосування у побуті та на відпочинку.
Завдяки вбудованому акумулятору може використовуватися для освітлення приміщень під час відсутності електроенергії та як переносний світильник для підсвічування побутових приміщень, гаражів, різних виходів тощо.
Вага світильника лише 220 г, за допомогою гачка на корпусі світильника його легко можна підвісити над будь-якою поверхнею. Також на корпусі світильника є отвори накладного монтажу. Інтенсивність світла регулюється. Акумулятор заряджається від мережі 220 В, кабель живлення є у комплекті.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | аварійний |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | овальна |
| Тип монтажу | накладний, підвісний |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 270 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 6 B |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 220 г |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | 0°С - +40°С |
| Розміри | 320 х 67 х 48 мм |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
453 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00