Укр
Рус

Код товару: AR_3024033
Настінні аварійні світильники ТМ Delux REL-201 використовуються для освітлення аварійних та евакуаційних виходів в адміністративно-суспільних, складських, промислових, торгових приміщеннях та ін. Окремою позицією до світильників можна придбати інформаційні наклейки.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | аварійний |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | прямокутна |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 2 Вт |
| Світловий потік | 180 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий, прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Розміри | 3.5 х 11 х 26 см |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 012 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00