Укр
Рус

Код товару: AR_3024025
Світлодіодні трекові прожектори Delux використовуються як основне, або акцентне освітлення магазинів, салонів, ресторанів, барів, виставкових залів, офісів та інших приміщень. В одній трековій системі можуть розташовуватися світильники різного діапазону потужностей, що дає змогу створити ексклюзивну систему освітлення.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | трековий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | циліндрична |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 85-265В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 36° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°С - +50°С |
| Розміри | 138 х 89 х 165 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
744 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00