Укр
Рус

Код товару: AR_3017127
Інтер'єрний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для лоджій і коридорів та певних зон у великих кімнатах. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, що не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 та ступенем захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа, галогенова лампа |
| Тип монтажу | накладний |
| Призначення | для кухні, для кімнати, універсальний, коридор, комора |
| Форма | кругла |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Лампа в комплекті | ні |
| Цоколь плафона | GU10 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12.5 см |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір плафона | матовий чорний |
| Поворотний плафон | так |
| Ширина (діаметр) | 9.6 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
513 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00