Світильник врізний "HARLEY-20" (з регульованим кріплення) 20W 3000K-6500K білий - фото 1
Світильник врізний "HARLEY-20" (з регульованим кріплення) 20W 3000K-6500K білий - фото 2
Світильник врізний "HARLEY-20" (з регульованим кріплення) 20W 3000K-6500K білий - фото 3
Світильник врізний "HARLEY-20" (з регульованим кріплення) 20W 3000K-6500K білий
Код товару: RO_2271312
Про товар
Бренд: HOROZ ELECTRIC Потужність (Вт): 20 Напруга мережі: 165-265 Світловий потік (Lm): 2078 lm Колірна температура: 3000K,6500K Кут розсіювання (°): 52° Ступінь захисту IP: IP 20 Матеріал основи: Пластик Колір основи: Білий Врізний отвір: ( регулюється)55-200 mm Термін експлуатації: 15.000 Hrs Розміри (ДхШхВ): 225мм х 40мм Тип світлодіодів: SMD LED Гарантія: 24 місяці на електричну частину Кількість в упаковці: 1 шт.
Характеристики
Бренд
Horoz Electric
Потужність
20 Вт