Укр
Рус






Код товару: AR_3006126
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1156, 1366, 2011, AM3, AM4, AM5, 1150, 1151, 1152, 1155, 1200, 1700, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 320 Вт, 2000 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, роз'єми живлення - 3-pin + 3-pin, білий
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | AM4, AM3, 1155, 1150, 1152, 2011, 1366, 1156, 1200, 1700, 1151, AM5 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 320 Вт |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Роз'єми живлення | 3-pin + 3-pin |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 940 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00