Укр
Рус











Код товару: AR_3006104
Gamemax Iceburg 120 infinity — це надійна система водяного охолодження з радіатором і одним 120-мм вентилятором з ARGB-підсвічуванням. Забезпечить стабільну роботу та ефективне відведення тепла від процесора.
Радіатор зроблений з алюмінію, тому забезпечить високу теплопровідність. Його розмір передбачає більшу місткість для накопичення води та більшу площу розсіювання тепла. Завдяки цьому охолоджувальна рідина циркулює швидше, а вся конструкція має більшу продуктивність. Мідна основа радіатора покращує ефективність охолодження, а його сітчасте з'єднання з полімерного волокна гарантуватиме тривале використання, ефективну та надійну циркуляцію води, а також низьку швидкість випаровування рідини, що охолоджує воду.
Вентилятор з гідродинамічним підшипником має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує від 800 до 2000 обертів.
Створіть унікальний зовнішній вигляд системи охолодження завдяки підсвічуванню ARGB, яке має багато кольорів та візуальних ефектів. Також можлива синхронізація підсвічування з материнською платою. Разом з ним кулер буде мати стильний вигляд у прозорому корпусі ПК.
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 2011-3, 2011, 1366, 1156, FM1, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4, FM2, FM1, AM3, AM2, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1140 г |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 62.82 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір водоблоку | 70 x 83 x 53 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 157 x 120 x 27 мм |
| Тиск | 1.89 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 113 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00