Укр
Рус












Код товару: AR_3006110
Jonsbo TH-240 — система рідинного охолодження для підтримки оптимальної температури системи. Призначена для ефективного відведення тепла від компонента та забезпечення стабільної роботи системи. Здатна задовольнити потреби просунутих користувачів, яким потрібна більша потужність охолодження. Сумісна з платформами Intel і AMD, завдяки яскравому підсвічуванню стане справжньою прикрасою для збірки.
Особливості:
- два потужні вентилятори;
- тип підшипника — гідродинамічний;
- тип підключення 4-pin;
- довжина 240 мм.
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, 1200, 1700 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Рівень шуму | 37.3 dB |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна частота обертів | 2400 об/хв ± 10%, 2400 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 62.4 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin, 3-pin (помпа), 4-pin (вентилятор) |
| Розмір водоблоку | 85.3 × 72 × 57.5 мм |
| Розміри вентиляторів | 277 × 120 × 55 мм |
| Розміри радіаторів | 277 × 120 × 27 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 580 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00