Укр
Рус


Код товару: AR_3005798
Термопрокладки GP-Extreme призначені для забезпечення ідеального теплового інтерфейсу для передавання тепла радіатору під час установлення на друковані плати з різницею у висоті та нерівними поверхнями, як-от блоки мікроконтролерів, ІС пам'яті, аналогові ІС, МОП-транзистори та інші компоненти SMD. Завдяки своїй м'якості та чудовій теплопровідності GP-Extreme правильно заповнює простір і забезпечує найкращі характеристики у своєму класі.
| Призначення | для SSD, для оперативної пам'яті |
| Розміри | 120 х 20 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Теплопровідність | 12 W/m.k |
| Тип | силіконові |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
526 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00