Укр
Рус


Код товару: AR_3005816
Gelid HeatPhase Ultra - термопасти з фазовим переходом, виготовленої у вигляді клейких пластинок. Ноу-хау компанії Gelid. HeatPhase Ultra - це значне поліпшення в управлінні температурним режимом з чудовою теплопровідністю, довговічністю і зручністю. Це практичне рішення підвищує продуктивність електронних пристроїв у важких умовах, що робить його незамінним для багатьох користувачів.
| Призначення | для процесора |
| Розміри | 40 х 40 мм |
| Товщина | 0.2 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Теплопровідність | 8.5 W/m.k |
| Тип | з фазовим переходом |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
404 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00