Укр
Рус




Код товару: AR_3005801
Силіконові термопрокладки Zezzio 12.8 W/mk мають сильну пластичність, різноманітність розмірів, високу термопровідніть, низький термічний опір.
Термопрокладки Zezzio містять у собі ізоляційні матеріали і не проводять струм.
Легкі у використанні, термопрокладки можна використовувати без використання силіконового мастила, лише треба відрізати потрібний розмір і зняти захисну плівку з обох сторін.
Термопрокладки Zezzio 12.8 W/mk мають багатоцільове призначення і можуть використовуватися для процесорів різного типу, відео пам’яті, твердотільних накопичувачів SSD, оперативної пам’яті, ігрового та мережевого обладнання, серверів тощо.
| Призначення | універсальна |
| Розміри | 85 х 45 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Теплопровідність | 12.8 W/m.k |
| Тип | силіконові |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
619 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00