Укр
Рус

Код товару: AR_3017878
Тип штанги - пряма, Ріжуча система - ніж, волосінь, 350 мм, Потужність двигуна - 1200 Вт, верхнє, Тип живлення - мережа, Вага - 4 кг
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | ніж, волосінь |
| Ширина покосу | 350 мм |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | мережа |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 420 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00