Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 1
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 2
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 3
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 4
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 5
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 6
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 7
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 8
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 9
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 10
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 11
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) - фото 12
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL OC GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING)
Код товару: LE_2221771
Про товар
PCI-Express 5.0, 16 ГБ, GDDR7, 256 Bit, 3 x DisplayPort 2.1a, 2 x HDMI 2.1b, 16 pin, 357.6 x 149.3 x 76 мм
Сімейство графіки: NVIDIA
Форм-фактор: стандартна
Призначення: ігрова
Графічний чіп: GeForce RTX 5080
Інтерфейс: PCI-Express 5.0
Об'єм вбудованої пам'яті: 16 ГБ
Тип пам'яті: GDDR7
Розрядність шини пам'яті: 256 Bit
Частота пам'яті: 30000 MHz
Максимальне число дисплеїв: 5
Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320
Сумісність з HDCP: так
Роз'єми: 2 x HDMI 2.1b
Роз'єми: 3 x DisplayPort 2.1a
Тип системи охолодження: активний
Вид охолодження: кулер
Вид охолодження: радіатор
Кількість вентиляторів: 3 шт
Роз'єми додаткового живлення: 16 pin
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 850 Вт
Версія DirectX: 1‎2 Ultimate
Версія OpenGL: 4.6
Розміри: 357.6 x 149.3 x 76 мм
(Збірка) Довжина відеокарти, мм: 357.6
(Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 3.8 slot
(Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: Немає
Характеристики
Бренд
Asus
Країна-виробник
Китай
Призначення
Для ігор
Серія
NVidia GeForce
Об’єм пам’яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Розрядність шини пам'яті
256 біт
Тип системи охолодження
Активний (Кулер)
Кількість вентиляторів
3 шт
Частота пам'яті
30000 МГц
Споживана потужність
850 Вт
Всі характеристики
Продавець
Lemko
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-13%