Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Infinity 2 8 GB [NE64060019P1-1070L] UA [129315] - фото 1
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Infinity 2 8 GB [NE64060019P1-1070L] UA [129315] - фото 2
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Infinity 2 8 GB [NE64060019P1-1070L] UA [129315] - фото 3
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Infinity 2 8 GB [NE64060019P1-1070L] UA [129315] - фото 4
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Infinity 2 8 GB [NE64060019P1-1070L] UA [129315] - фото 5
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Infinity 2 8 GB [NE64060019P1-1070L] UA [129315] - фото 6
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Infinity 2 8 GB [NE64060019P1-1070L] UA [129315] - фото 7
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Infinity 2 8 GB [NE64060019P1-1070L] UA [129315]
Код товару: TO_1392103
Про товар
Простота без шкоди для потужності
Революція в штучному інтелекті
Максимум потужності для творчості
Мінімальна затримка, максимальна перевага
Неперевершений реалізм
Адаптивне охолодження
Потужність (споживана): 115 Вт
Підсвічування: Немає
Графічний чіп: GeForce RTX 4060
Кількість задіяних ліній PCIe: 8
Кількість ядер CUDA: 3072
Пропускна здатність пам'яті: 272 ГБ/с
Розмір вентилятора: 2 х 95 мм
Характеристики
Бренд
Palit
Призначення
Професійні
Серія
NVidia GeForce
Модель
GeForce RTX 4060
Об’єм пам’яті
8 ГБ
Тип пам'яті
GDDR6
Розрядність шини пам'яті
128 біт
Тип системи охолодження
Активний (Кулер)
Кількість вентиляторів
2 шт
Інтерфейс
PCI-Express 4.0 x16
Кількість зайнятих слотів
2
Максимально підтримувана роздільна здатність
7680 x 4320 px
Максимальна кількість підключення моніторів
4 шт
Частота пам'яті
17000 МГц
Частота ядра
2460 МГц
Споживана потужність
600 Вт
Довжина
250 мм
Особливості
Підтримка UHD 8K
Стан
Новий
Всі характеристики
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-13%