Укр
Рус

Код товару: AR_3017100
Відпарювач Sencor SSI0880BZ потужністю 1800 Вт забезпечує швидке та ефективне розгладжування тканин завдяки високій паропродуктивності 25 г/хв. Оснащений керамічною підошвою, цифровим керуванням, вертикальним відпарюванням і функцією автоматичного вимкнення, він ідеально підходить для щоденного догляду за одягом.
| Потужність | 1800 Вт |
| Подача пари | 25 г/хв |
| Безпека й захист | протикрапельна система |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Об'єм резервуару для води | 180 мл |
| Особливості | насадка для делікатних тканин, кінець шнура живлення обмежує скручування та заплутування, готовність до використання - світловий індикатор, швидке нагрівання 20 секунд, контроль температури |
| Розміри | 180 x 97 x 362 мм |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 778 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00