Укр
Рус

Код товару: AR_3018640
✔ Ящик для інструменту професійний FatMax металлопластмассовий сірий.
✔ Високий корпус для збільшеного обсягу зберігання
✔ Великі металеві із захистом від корозії замки з можливістю використання навісного замка (в комплект поставки не входить)
✔ Ергономічна ручка з двох матеріалів
✔ Поєднання переваг пластика з міцністю металу для максимального захисту вмісту
✔ V-подібний паз в кришці ящика для зручності розташування деталі при пилянні
✔ Переносний лоток для транспортування інструменту і дрібних деталей, при цьому в ящику залишається місце під великий інструмент, оскільки довжина лотка менше довжини ящика
✔ Конструкція дозволяє з легкістю переносити велике навантаження
✔ Підходить для роботи з трубами і пиломатеріалами
✔ Підходить для мулярів, бетонників, електриків, сантехніків, малярів / декораторів, теслярів, ковельщіков, фахівців в області вентиляції і кондиціонування
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал замків | метал |
| Конструкція | ящик для інструментів |
| Країна виробник | Індонезія, Ізраїль |
| Висота | 293 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Додатково | V-подібний паз в кришці ящика |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Перегородки органайзера | нерегульовані |
| Ширина | 590 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 411 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00