Укр
Рус

Код товару: AR_3018651
Ящики для інструменту Stark Classic — універсальний кейс із пластиковими застібками. На кришці розміщений зручний органайзер для зберігання металевих виробів, дюбелів, дрібних будівельних і побутових елементів. Ідеально підійде для організації інструменту вдома, на дачі, у гаражі.
Переваги:
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Конструкція | з кришкою і органайзером, ящик для інструментів |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Кількість відсіків органайзера | 9 |
| Кількість замків | 1 |
| Кількість органайзерів в кришці | 1 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Перегородки органайзера | нерегульовані |
| Ширина | 410 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
460 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00