Укр
Рус





Код товару: AR_3006318
PP-U1BS USB зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів
Особливості:
Характеристики:
| Типорозмір акумуляторів | 17650, CR123A, 20700, АА, ААА, 18650, 18500, 17670, 17500, 14500, 10440, 26650, 26500, 22650, 18490, 17335, 21700 |
| Електрохімічна система акумуляторів | Li-ion |
| Час повної зарядки АА (max), годин | 3 |
| Живлення | USB |
| Індикація зарядки | світлодіоди |
| Максимальна кількість одночасно акумуляторів, що з | 1 |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без акумуляторів |
| Функції | автоматичне відключення, захист від перезарядження, захист від переполюсовки |
| Країна виробник | Китай |
| Автоматичний вибір зарядного струму | так |
| Вага | 32 г |
| Вибір потужності струму для кожного каналу | так |
| Висота | 100 мм |
| Вихідна напруга | 4.2 В |
| Глибина | 28.5 мм |
| Окремий канал для заряду кожного акумулятора | так |
| Ширина | 32 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
405 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00