Укр
Рус

Код товару: AR_3025455
Ця форма Bergner By vissani для випікання кекса розміром 24 x 8 см виготовлена з високоякісного матеріалу, що забезпечує рівномірний розподіл тепла для чудового результату випікання. Вона ідеально підходить для приготування кексів та інших десертів. Миття в посудомийній машині не рекомендується. Перед першим використанням форму слід промити водою з м'яким миючим засобом і висушити. Форма підходить для використання в духових шафах.
| Серія | By Vissani |
| Форма | кругла |
| Призначення | для кексів та мафінів |
| Матеріал | сталь |
| Ручки | ні |
| Особливості | антипригарне покриття |
| Комплектація | одна форма |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота борта | 7 см |
| Внутрішнє антипригарне покриття | є |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Об'єм | 1 л |
| Робоча температура | -0°C - +230°C |
| Розміри | ø 24 х 7 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
586 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00