Укр
Рус



Код товару: AR_3004655
AM4, 4 ядра, 4 потоки, 3.3 GHz, 3.8 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, 7nm, AMD Radeon Graphics, Tray
| Сімейство процесора | AMD Athlon |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Базова частота графічного процесора | 1400 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 692 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00