Укр
Рус

Код товару: AR_3004645
1700, 14 ядер, 20 потоків, 3.5 GHz, 5.1 GHz, Максимальний TDP - 125 Вт, 10nm, Кеш-пам'ять - 24 MB Intel Smart Cache, L2: 20MB, Intel UHD Graphics 770, Raptor Lake, Tray
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700, 1700 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.1 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Графічне ядро | Intel UHD Graphics 770 |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2022 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 89.6 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.50 GHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 20MB |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 024 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00