Укр
Рус

Код товару: AR_3025177
Сковорода FoREST Resto Range з сендвіч дном 20 х 4 см (342040) — якісна кухонна сковорода з інноваційним багатошаровим дном для рівномірного нагріву і високої енергоефективності.
Основні характеристики:
Переваги використання:
Рекомендації: Підходить для приготування широкого спектру страв, які потребують рівномірного прогрівання. Рекомендується для використання на плитах різного типу. Рекомендується мити вручну для тривалого збереження якості поверхні.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Resto Range |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 20 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.61 кг |
| Висота борту | 4 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | із сендвіч-дном |
| Розміри | 20 х 4 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
957 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00