Укр
Рус

Код товару: AR_3025207
Тип сковороди - WOK (глибока), Achird, Форма - кругла, 28 см, Матеріал - нержавіюча сталь, алюміній, Тип внутрішнього покриття - антипригарне покриття, Сумісність з плитами - газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити, кришка відсутня, нержавіюча сталь
| Тип сковороди | WOK (глибока) |
| Серія | Achird |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюміній |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота борту | 7.5 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | багатошарове дно, ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 28 х 7.5 см |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 609 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00