Блок питания к ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017) - фото 1
Блок питания к ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017) - фото 2
Блок питания к ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017) - фото 3
Блок питания к ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017)
Код товара: AR_3001107
О товаре
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 20V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 4.5A
Споживана потужність: 90W
Роз'єми: 4.0*1.7 мм
Довжина кабелю: м
Комплектація: мережевий кабель, блок живлення, фірмова упаковка
Розмір: 50x125x30 мм
Вага: 362 г
Розмір в упаковці: 180х128х50 мм