Дуже хороший електрофумігатор, працює добре, комах в кімнаті більше немає, має приємний легкий аромат, для дітей те, що треба. Розхід рідини не великий, тож думаю на 60 гочей має вистачити. Правда прийшов не в такому пакуванні, але це не принципово.
Пластини нормальні комарів валять добре але запах досить різкий особливо перші хвилини після нагріву трохи напрягає якесь таке хімічне амбре ще мінус що швидко вигоряють однієї не завжди на всю ніч вистачає але якщо терпіти запах то працює ок