Укр
Рус

Код товару: AR_3026572
AutoPart 82 Ah/12V Autopart Galaxy EFB_Start-Stop (ARL082-EFB) - Ідеальне рішення й дуже висока продуктивність для транспортних засобів із великою кількістю споживачів енергії (багатим на додаткове обладнання) і частими циклами запуску, як-от системи START STOP або спеціалізовані транспортні засоби (наприклад, таксі). Спеціальна вугільна домішка до електродів (Super Expanded 3XD-Graphite). Позитивні електроди з унікальним складом активного матеріалу та напівсинтетичною мембраною. Збільшення терміну експлуатації та циклічної стійкості; утричі довше, ніж стандартні акумулятори. До 130% найкраща здатність приймати електричні заряди, ніж у звичайних акумуляторів. Висока стабільність і стійкість до впливу екстремальних температур у камері двигуна. Найвища безпека (противибухові вкладки й герметичність акумулятора дають змогу використовувати його також у пасажирському салоні або в багажнику). Надійний запуск навіть за екстремально низьких температур і навантаження великою кількістю приймачів струму.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 82 Агод |
| Пусковий струм | 800 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | EFB |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 21 кг |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 156 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00