Укр
Рус

Код товару: AR_3026581
Стартерні батареї EUROSTART, від польського виробника, виготовлені відповідно до високих вимог сучасних автомобілебудівних компаній. Дані батареї адаптовані для роботи в умовах міської експлуатації, де часті запуски двигуна чергуються з короткими відстанями поїздок. Завдяки сучасній технології виготовлення пластин, з додаванням кальцію в свинцевий сплав, акумулятори EUROSTART швидко відновлюють рівень заряду, мають незначний саморозряд в період простою, а також мають високу струмовіддачу для легкого запуску двигуна в сильний мороз. АКБ EUROSTART конкурують з іменитими брендами, при цьому мають більш демократичну ціну.
Високий захист від вібрацій і механічних пошкоджень досягається за рахунок використання ударостійкого пластика для виготовлення корпусу. Для зручності транспортування і установки, на верхній кришці пристрою розташована ручка. Всі батареї проходять процес зарядки прямо на конвеєрі і готові до роботи відразу після установки. Вони підійдуть для експлуатації, як на вітчизняних авто, так і на сучасних іномарках зі стандартною кількістю споживачів енергії в бортовій мережі.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 100 Агод |
| Пусковий струм | 850 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | кальцієвий (Ca/Ca) |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 21.2 кг |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 419 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00