Укр
Рус

Код товару: AR_3026576
Компанія Yuasa займає лідируючі позиції у виробництві мотоциклетних акумуляторів. Продукція компанії користується великим попитом, як на території України, так і за її межами. Завдяки високій надійності і безвідмовності даних батарей, компанія Yuasa задає стандарти в даній галузі промисловості.
Мотоциклетні батареї Yuasa відрізняються високою стійкістю до вібрації завдяки корпусу, який виготовлений з ударостійкого пластику. Дані АКБ виготовлені з використанням VRLA технології, яка полягає в рекомбінації молекул кисню і водню в молекули води, що мінімізує випаровування і викиди шкідливих речовин в атмосферу. Це дозволяє не контролювати рівень електроліту протягом усього експлуатаційного періоду. Сучасна технологія виготовлення пластин батареї дозволила збільшити пускову потужність при збереженні стандартних габаритних розмірів.
Електроліт в мотоциклетних акумуляторних батареях Yuasa загущен до стану гелю, що дозволяє встановлювати дані АКБ під нахилом до 90 ° без втрати продуктивності і протікання активної речовини. Дані акумулятори відрізняються підвищеним робочим ресурсом і надійністю навіть в екстримальних умовах.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 8.4 Агод |
| Пусковий струм | 105 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | азіатський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | кальцієвий (Ca/Ca) |
| Тип транспорту | мотоцикли |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 133 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 3 кг |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 065 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00