Укр
Рус


Код товару: AR_3001437
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | A32-B43, bl11178as39, A32B43, A32-M50, A33-M50, 15G10N373800, 90-NED1B2100Y, A32-N61, A32-X64, L072051, 15G10N373830, A32_B43, A32 B43 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 203.6 x 49.66 x 20.42 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 436 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00