Укр
Рус

Код товару: AR_3002449
Тип - Li-Pol, вид - ліцензійний, ємність - 3600 mAh, кількість комірок - 3 cell, напруга - 11.4V, 177.6 г
| Тип | Li-Pol |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 3600 mAh |
| Кількість комірок | 3 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | C31N2201. |
| Вага | 177.6 г |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 285x85x5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 679 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00