Укр
Рус


Код товару: AR_3001540
Акумулятор для ноутбука ASUS X451 (A41N1308, ASX551L7) 14.4V 2600mAh PowerPlant (NB00000299)
Акумулятор PowerPlant - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів.
Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалому експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють акумулятора PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Акумулятор для ноутбука ASUS X451 володіє невеликими розмірами і вагою, що робить його відмінним рішенням, якщо ви хочете зберегти компактні розміри і невелику вагу свого ноутбука.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 2600mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | YU12008_13007D, YU1200813007D, YU12125-13002, YU12125 13002, YU12125_13002, YU1212513002, 0B110-00250100, 0B110 00250100, 0B110_00250100, 0B11000250100, A41N1308, A31LJ91, A31N1319, X45LI9C, YU12008-13007D, YU12008 13007D |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 14.4V |
| Потужність | 37 Wh |
| Розміри | 268.4 x 38 x 19.6 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00