Укр
Рус

Код товару: AR_3001426
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Asus ZenBook 13 UX425UG Series
Asus ZenBook 14 UX435EA Series
Asus ZenBook 14 Ultralight UX435EAL Series
Asus ZenBook 14 UX435EG Series
Asus ZenBook 14 UX435EGL Series
Asus Zenbook 14 UM425QA Series
Asus Zenbook 14 UM425UAZ Series
Asus ZenBook B5402CBA Series
B5402CBA, B5402CBA-EB0073X, B5402CBA-EB0074X, B5402CBA-EB0075X, B5402CBA-EB0076, B5402CBA-EB0077X,
Asus ZenBook B5402CEA Series
Asus ZenBook B5402FBA Series
Asus ZenBook B5402FEA Series
Asus ZenBook B7402FBA Series
Asus ZenBook B7402FEA Series
| Тип | Li-Pol |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4100 mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 3ICP6/70/81, C31N1914, 0B200-03730100, 0B20003730100, 0B200-037300000, 0B200037300000 |
| Вага | 197 г |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 280 x 110 x 5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 030 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00